خرید پارچه تترون پیراهنی

قیمت خرید عمده پارچه تترون پیراهنی از کارخانه

خرید پارچه تترون پیراهنی، در بین خریداران عمده طرفدار زیادی دارد. پارچه تترون پیراهنی ، دراصل همان پارچه ساده است که برای تولید البسه از آن استفاده فراوان می شود

این قبیل پارچه ها ، دارای دو نوع الیاف طبیعی و مصنوعی هستند. پارچه تترون از نوع الیاف طبیعی ، از جمله ؛ پنبه ، جهت تهیه لباس و پوشاک مردانه ، استفاده می شود.

نوع دوم این الیاف ، الیاف مصنوعی هستند. که بیشتر در تولید چادر و پیراهن زنانه پرکاربرد هستند.

قیمت پارچه تترون ، باتوجه به انواع طرح ها ، مدل ها و رنگ ها و بخصوص ویژگی های منحصر بفرد آنها ، مورد استقبال بی نظیر مشتریان شما ، قرار خواهند گرفت.

در واقع ، از ویژگی های اصلی و مهم این قبیل پارچه ها ، می توان به لطافت ، نرمی و انعطاف پذیری ، طرح و ظرافت پارچه اشاره کرد.

به همین دلیل این پارچه ، جزو یکی از محبوب ترین پارچه های منتخب فروشندگان پوشاک است.

تترون تنها پارچه ای است که با تغییر در مدل و طرح آن از مد نمی افتد. و بدلیل ویژگی های فوق العاده آن ، خرید پارچه تترون پیراهنی مورد استقبال مشتریان بسیاری قرار می گیرد.

با توجه به وزن و گرماژ این پارچه ، قیمت های مختلفی برای آن تعیین می گردد. که باتوجه به سلیقه و هدف استفاده از آن ، قیمت های آنها متفاوت خواهد بود.

پارچه تترون در اکثر مواقع ، براق نیست و دلیل این امر نیز، واضح است. زیرا درصد الیاف مصنوعی و مواد پلاستیک بکاررفته در آن کمتر از درصد نخ ویسکوز است.

پس بهتر است هنگام خرید پارچه تترون پیراهنی این ویژگی را مدنظر داشته باشید.

پارچه تترون پیراهنی با کیفیت بالا دارای ۶۰ درصد ویسکوز و ۴۰ درصد فیلامنت هستند.

هنگام خرید پارچه تترون پیراهنی ، اگر درصدهای بکاررفته در مواد آن برعکس ، مقادیر پیشتر ذکر شده باشد. مثلا ؛ به جای ۶۰ درصد ویسکوز از ۴۰ درصد ویسکوز و ۶۰ درصد فلامنت استفاده شود ، پارچه مرغوبیت کمتری خواهد داشت.

هرچه درصد فیلامنت بکاررفته در پارچه بیشتر شود ، کیفیت پارچه کاهش پیدا می کند.

برای تشخیص این ویژگی در پارچه ، اگر پارچه دارای ظاهری براق باشد ، می توان پی برد که ، فیلامنت بیشتری دارد. و کیفیت آن کمتر از پارچه های با درصد بالای، الیاف ویسکوز، خواهد بود.

پارچه تترون پیراهنی، بسیار خوش فرم و ضد حساسیت است. بدلیل رعایت نکات مربوط به بهداشت و سلامت نوزادان و کودکان ، از پارچه تترون جهت تولید لباس های نوزاد و کودک نیز استفاده می شود.

زیرا این پارچه ها قابلیت تنفس خوبی دارند. لطافت ، نرمی و قابل تنفس بودن ، از دلایلی اصلی انتخاب این نوع پارچه ، برای لباس نوزادان است.

علاوه بر این ، ویژگی بارز ضد حساسیت بودن پارچه تترون ، باعث جلوگیری از بروز مشکلات در سلامتی کودکان و نوزادان می شود.

به همین دلیل این قبیل پارچه ها ، مورد توجه و استقبال بی نظیر مشتریان شما قرار خواهند گرفت.

مخصوصا اگر به دنبال خرید پارچه برای تهیه لباس نوزاد و کودک خود باشند ، این پارچه بهترین گزینه ، برایشان خواهد بود.

نه تنها در تهیه لباس کودکان و نوزادان ، بلکه در تهیه کالای خواب کودک نیز جزو پرکاربردترین پارچه ها دسته بندی می شود.

پیشنهاد می کنیم، تا شما فروشنده و تولید کننده گرامی برای خرید پارچه تترون پیراهنی با کیفیت و مقرون به صرفه، با مجموعه ما در تماس باشید.

پارچه تترون پیراهنی

 

قیمت خرید پارچه تترون پیراهنی

همانطور که می دانیم، همواره مهم ترین فاکتور در بررسی نهایی اقلام خریدنی ، توجه به قیمت تمام شده برای شما فروشندگان خواهد بود.

اگر شما به عنوان فروشنده پارچه ، پوشاک و اقلام نساجی به دنبال خرید پارچه تترون پیراهنی هستید‌. پس همین حالا جهت تهیه این پارچه بی نظیر اقدام کنید.

بدلیل این که خرید مستقیم  اجناس و اقلام نساجی ، از تولید کنندگان همواره از مزایایی برخوردار است. و مهم ترین مزیت این کار نیز ، حذف واسطه هاست.

با حذف واسطه ها ، شما می توانید بهترین کیفیت تضمینی پارچه را با کمترین قیمت ، بطور مستقیم از ما به عنوان تولید کننده خریداری فرمایید.

داشتن کیفیت مطلوب ، همراه با صرف کمترین هزینه ، رابه شما فروشنده گرامی، تضمین می دهیم.

پس با ما در ادامه مطالب همراه باشید ، تا شما را با ویژگی های منحصر بفرد پارچه تترون پیراهنی آشنا کنیم.

بطور کلی پارچه پارچه تترون یا به زبان لاتین، Tetron، که گاها با علامت TC و یا TR  نیز، نمایش داده می شود، اغلب از ترکیب الیاف پنبه و پلی استر و یا ویسکوز پلی استر تولید می شود.

در حقیقت، این نام حدود ۴۰ سال پیش ، برروی این پارچه نهادینه شده بود.

ترکیبات مختلف این پارچه ،از درصدهای مختلفی مانند ۳۵-۶۵ تشکیل می شود. که منظور از آن ، ۶۵ درصد پلی استر و ۳۵ درصد پنبه بکاررفته درآن است.

بطور کلی جهت، بهره بردن از ویژگی های مثبت هر دو نوع الیاف طبیعی و مصنوعی و کاهش ویژگی های منفی پارچه و ادغام ویژگی های مفید هر دو نوع الیاف باهم به صورت ترکیبی به کار برده می شود.

بنابراین با ترکیب الیاف، بهترین کیفیت پارچه تترون در کمترین زمان تولید می شود که خرید پارچه تترون پیراهنی را به صرفه می کند.

کاربرد های پارچه تترون پیراهنی

پارچه تترون ، کاربردهای فراوانی دارد. از تهیه کالای خواب تا مصارف صنعتی و مصالح ساختمانی مانند ؛ پارچه های پوشیدنی ، روکش صندلی  و پارچه ماشین را می توان نام برد.

پارچه تترون ، در وزن ها و طرح های مختلف به همراه درصدهای متفاوت ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی  عرضه می شود.

بهترین فاکتور در زمینه خرید پارچه تترون پیراهنی ، وجود درصد بالاتر الیاف طبیعی ، پنبه است.

الیاف طبیعی در کل ، بدلیل ویژگی های مهمی که دارند ، از قبیل ؛ لطافت ، نرمی و قابل تنفس بودن ، شستشو آسان ، همواره با سایر ویژگی های مفید تولید می شوند.

که وجود آنها در پارچه، سبب می شود تا پوشیدنی های دوخته شده از آن، از مزایای بسیاری برخوردار شوند.

بطور مثال ، درصد پنبه موجود در الیاف بکاررفته در پارچه تترون پیراهنی ، هم در قیمت آن و هم ویژگی های پارچه تاثیر بسیاری دارد.

بنابراین ، پارچه تترون با درصد بالای الیاف طبیعی ، هم در تهیه لباس های راحتی و لباس کار پرکاربرد است.

اما در شرایط آب و هوای سرد ، نمی توان از این پارچه ها  استفاده کرد. ولی استفاده از پارچه تترون پیراهنی ، به  عنوان لباس کار، بسیار ایمن و پرکاربرد است.

زیرا فرد را از خطرات الکتریکی محافظت می کند. و در آن اکثرا از الیاف پنبه ، پشم ، ابریشم ، پلی استر و نایلون استفاده می شود.

خرید پارچه تترون پیراهنی بدلیل داشتن ویژگی های بارزی چون ؛ استحکام عالی ، دوام و مقاومت دربرابر چروک ، ثبات رنگ بالا و ویژگی های بهداشتی مورد استقبال بی نظیر فروشندگان پارچه و پوشا‌ک قرار دارد‌.

این پارچه ، برای دوخت پیراهن های ساده مورد استفاده قرار می گیرد.

به پارچه تترون، TC با درصد الیاف پنبه به میزان ۳۵ درصد و الیاف مصنوعی پلی استر به میزان ۶۵ درصد ، اصطلاحا TC 65 35  اطلاق می گردد.

قمیت پارچه تترون پیراهنی

پارچه تترون با ویژگی های متفاوت الیاف مصنوعی و طبیعی

پارچه های تترون جذاب آب و رطوبت بسیار فوق العاده ای دارند. بدلیل این که ، این پارچه ها از الیافی ساخته شده اند ، که نفوذ پذیری مطلوبی در مقابل ، رطوبت و آب دارند.

میزان جذب رطوبت و آب توسط این پارچه ، به درصد الیاف پنبه به کار رفته در آن بستگی دارد.

هرچقدر درصد الیاف پنبه به کار رفته در آن ، بیشتر باشد. به تبع ، میزان جذب رطوبت توسط پارچه تترون پیراهنی ، افزایش پیدا می کند.

علاوه بر این ، درصد بالای الیاف طبیعی پنبه ، به کار رفته در این پارچه ،  موجب می شود تا ویژگی قابل تنفس بودن و لطافت آن ، تقویت شود.

بدلیل وجود ، الیاف مصنوعی  پلی استر، در این قبیل پارچه ها رنگ های چشم نواز و جلوه ای فوق العاده پیدا می کنند.

درصد الیاف بالای پلی استر، در برخی نمونه های این پارچه باعث می شود که ، پیراهن ساخته شده از آن، هم بسیار براق باشد. و هم پارچه بسیار انعطاف پذیر شود.

این پیراهن ها چروک پذیر نیستند. و بعد از هربار شستشو ، به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید.

علاوه بر این ، سطح پارچه به راحتی تمیز می شود و عمر بادوام و طولانی مدتی خواهد داشت.

قیمت به صرفه ، این قبیل پارچه ها ، سبب شده تا خرید پارچه تترون پیراهنی مورد استقبال مشتریان و فروشندگان بسیاری قرار گیرد‌.

نکات مهم در زمینه نگهداری پارچه تترون پیراهنی

اگر مشتریان شما نیز پیراهن های پارچه تترونی استفاده می کنند. لازم است تا نکاتی را در نظر بگیرند تا دوام و طول عمر پارچه و پیراهن بیشتر شود.

ابتدا هنگام شستن لباس ، برای اطمینان از ماندگاری بالا ، باید پارچه پیراهنی را حدود ۳۰ دقیقه ، در صابون اشباع شده ، با آب سرد خیس کنید و بعد آن را بشویید.

در حقیقت ، برای این که پارچه آسیبی نبیند. قبل از شستن کامل پارچه ، آن را مرطوب نمایید. واین روش ، همواره باعث می شود تا ، پارچه سطح اتو شده و ایستایی بالایی داشته باشد.

به ویژه ، در هنگام شستشو ، از مواد ضد عفونی کننده و شوینده های قوی استفاده نکنید. تا ماندگاری پارچه تترون پیراهنی ، بعد از شستشو های مداوم نیز، حفظ گردد.

زیرا در غیر اینصورت ، رنگ پارچه از بین می رود. و باعث زبری سطح پارچه تترون ، می گردد. خشک شدن در مقابل نور مستقیم آفتاب نیز ، باعث کاهش ماندگاری پارچه و پوسیدگی زود هنگام آن می گردد.

نگهداری پارچه تترون پیراهنی

تفاوت تترون TC و TR

پارچه تترون از نوع تترون TC، دارای الیاف ویسکوز بلندی هستند. و در مقایسه با الیاف تترون  TR، طول ویسکوز الیاف تترون TR کوتاهتر از الیاف تترون TC است.

تا زمانی که ، نخ های تارو پود پارچه ، دچار پیچش نشوند.

طول الیاف تترون TR ، کافی خواهد بود. الیاف پنبه بکار رفته در پارچه تترون نوع TC ، به طور طبیعی دچار پیچش می شوند. و درخشندگی مات دارند.

ولی الیاف تترون TR  روشن تر از الیاف تترون TC به نظر می رسند.

پارچه تترون پیراهنی   TR، چروک پذیری بیشتری نسبت به پارچه تترون مدل TC دارند. و البته این ویژگی بستگی فوق العاده ای به نسبت الیاف و رشته های موجود در پارچه دارد.

پارچه های تترون مدلTR ، از نظر کیفیت سختی خاصی دارد. زیرا الیاف ویسکوز موجود در آن ، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین این پارچه ها ، دارای سطح نرم تر و کرکی هستند.

الیاف طبیعی پنبه به کار رفته در پارچه تترون پیراهنی مدل TR، کوتاه تر از الیاف دیگر هستند. و حس طبیعی بودن خاصی را به پیراهن مشتریان شما می بخشد.

اگر بخواهیم در خصوص کاربردهای این دومدل پارچه تترون ، صحبت کنیم. در واقع ، پارچه های تترون مدلTC در واقع مانند جین و پارچه های پیراهنی TR عموما دارای پوشش خوبی هستند.

این پارچه ها اغلب به عنوان کت و شلوار  مردانه و زنانه کاربرد دارند.

در واقع بین پارچه های تترون پیراهنی از این دو مدل ، با درصد الیاف بکاررفته به صورت، ۵۰ ۵۰ و هم به صورت، ۳۵ ۶۵  و ۴۰ ۶۰ از الیاف طبیعی و مصنوعی در آن ، به چشم می خورد.

الیاف پنبه بکاررفته در پارچه تترون پیراهنی ، سبب می شود. تا مشتریان شما حتی در هوای گرم هم بتوانند به راحتی از این پیراهن ها استفاده کنند‌.

البته شایان ذکر است که ، افزایش ضخامت پارچه موجب می شود تا ، قابلیت تنفس پارچه کاهش پیدا کند.

در پارچه تترون پیراهنی ، صد درصد پنبه ، بافت پارچه ممکن است بعد چندین بار شستشو مدوام ، فرسوده و پاره شود. بنابراین پارچه تترون ترکیبی از الیاف مصنوعی و پنبه ، برای مصارف پوشاک مناسب تر خواهد بود.

پارچه تترون در مقابل سایش بسیار بادوام است. از نظر ایمنی نیز ، در مقابل آتش ، بدلیل درصد بالای الیاف پنبه ، مقاومت کافی را ندارد. ولی پارچه تترون با درصد بالای پلی استر، دربرابر آتش مقاوم خواهد بود.

دلیل این امر نیز واضح است زیرا ، الیاف طبیعی پنبه ، در مقابل آتش و حرارت ، شعله می گیرند. ولی الیاف مصنوعی ، پلی استر در مقابل آتش و حرارت ، فقط ذوب می شوند و شعله نمی گیرند.

با این که وجود درصد بالای الیاف پلی استر در پارچه تترون پیراهنی مخصوص کار، ایمنی لازم را در مقابل حرارت دارد.

ولی مشکل اصلی اینجاست ، که با افزایش درصد پلی استر، و الیاف مصنوعی ، پارچه کمتر قابل تنفس خواهد بود. و فرد دچار تعریق در هوای گرم می شود.

در نهایت، پارچه تترون به پوست بدن ، میچسبد و احساس ناخوشایندی را ایجاد می کند. ولی از نظر دوام الیاف پلی استر، به دلیل داشتن خاصیت الاستیک و کشسانی بادوام تر هستند. ولی با این حال ، به اندازه الیاف پنبه ، دوام ندارند.

به دلیل این که، الیاف پلی استر مثل پنبه ، نیاز به برداشت توسط نیروی انسانی ندارند، به تبع ارزان تر از الیاف پنبه خواهند بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما