مخمل پرده ای هازان در نمایندگی فروش کارخانه تولید پارچه


مخمل پرده ای هازان از نام های مطرح امروزی در صنعت پارچه و پرده است. یکی از ارکان مهم و کاربردی جهت زیباسازی فضای منازل، و به طور کلی در اجرا و پیاده سازی معماری نوین اماکن و پوشش دهی بیشتر پنجره ها را می توان پرده دانست.
پرده هازان را که دارای ساختار مستحکم و بافته شده ای از لیف های ضخیم است، اغلب اوقات در لایه اصلی پرده بکار می برند. پارچه ای به نسبت سنگین، فرم یافته و در اصطلاح عامیانه صاف و افتاده که از ورود نور به فضای داخلی ممانعت می کند و عمده ترین کاربرد پرده را به خوبی پوشش می دهد.
فرم و ایستایی پارچه مخمل پرده ای هازان تا اندازه ای هست که آن را از سرب پرده نیز بی نیاز می سازد.
لازم به ذکر است که نوارهای سرب سنگین در پرده ها به منظور افزایش وزن آن و منظم ساختن چین پرده ها کاربرد دارد.

مخمل پرده ای هازان چیست؟

پارچه مخمل هازان چیست؟

پارچه مخمل دارای بافتار کورکی است. به عبارت بهتر متشکل از تارهای ریز مویی است و از پشم، کتان، پنبه و یا از الیاف طبیعی ابریشمی حاصل می شود.
مخمل همان گونه که از نامش نیز هویداست، بافته ای است با لطافت و نرم که علاوه بر کاربرد در طراحی و دوخت پرده، دارای مصارف بسیار دیگری در تهیه و تولید البسه و کالاهای خواب نیز هست.
پرده ای که در سالن های تئاتر نصب شده است، شاید ملموس ترین نمونه پارچه مخمل باشد.

پارچه مخمل عرض 3

پارچه مخمل هازان با عرض 3 متر

پارچه مخمل عرض 3 با انواع رنگ ها و طرح ها و در متراژهای گوناگون، قابل عرضه در فروشگاه نساجی نداست که می توانید آن را بسته به نوع کاربردی که مد نظرتان است، از فروشگاه اینترنتی ما سفارش دهید.
در خرید پرده ها دانستن اندازه دقیق قاب داخلی درب و پنجره ها از مهم ترین موضوعات است و یا در حیطه انتخاب رنگ پرده، برای طراحی فضای اماکنی با متراژ کم و کوچک، پارچه های مخمل روشن انتخاب های مناسب تری هستند.

مخمل پرده ای لاکچری

مخمل پرده ای لاکچری بدین دلیل در زمره پارچه های شیک و اشرافی قرار گرفته است که مراحل تهیه، تولید و پردازش آن مشکل است. این پارچه محکم، گاه به عنوان لایه اصلی پرده هاست و گاه در ترکیب با بافته هایی مثل حریر و تطبیق با آن، به عنوان والان (آویز بخش بالایی پنجره ها) استفاده می گردد.
مثلا در فضاهای کوچک بهتر است از نوع دوم جهت بازسازی بصری فضا استفاده شود.
پارچه مخمل لاکچری همچنین عایق خوبی در مواجه با سرمایش، گرمایش، نوردهی و کنترل روشنایی است که با انتخاب آن جلوه گری و زیبایی فضای نشیمن و اتاق ها را می تواند چندین برابر سازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما